Gimnazjum

Osiągnięcia uczniów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych organizowanych
przez Kuratora Oświaty w Kielcach

Rok szkolny

Imię i nazwisko
ucznia

Osiągnięcia

Nauczyciel

prowadzący

2018/2019 Weronika Sokołowska Laureatka XVI Wojewódzkiego Konkursu z Historii

Agnieszka Glejzer

2018/2019 Krystian Cieśla Finalista XVII Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki Marek Różak
2017/2018 Klaudia Barucha Finalistka XVI Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Beata Ciaś-Smutek
2017/2018 Bartłomiej Kasprzyk Finalista XVI Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Emilia Bogawska
2017/2018 Bartosz Wójcik Finalista XVI Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego Marek Różak
2017/2018

Julia Szymańska

Laureatka XV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego Beata Sobota
2017/2018 Maciej Hryc Finalista XV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego Beata Sobota

2016/2017

Bartłomiej Stachera

Laureat XIV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Beata Sobota

2016/2017

Julia Dobrowolska

Laureatka XIV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Beata Sobota

2016/2017

Aleksander Nowak

Finalista XIV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Beata Sobota

2016/2017

Maciej Mlazga

Laureat XV Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Michał Kucmin

2016/2017

Szymon Nowek

Finalista XV Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Michał Kucmin

2016/2017

Maja Kwiatek

Laureatka XV Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Marek Różak

2016/2017

Maja Kwiatek

Laureatka XIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

I miejsce w województwie świętokrzyskim

Teresa Żyła

2016/2017

Julia Dobrowolska

Laureatka XIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Teresa Żyła

2016/2017

Bartłomiej Stachera

Finalista XIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Teresa Żyła

2016/2017

Adrian Cieśla

Finalista XIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Teresa Żyła

2016/2017

Maciej Mlazga

Finalista XIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Grażyna Kamińska

2016/2017

Aleksander Nowak

Finalista XIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Teresa Żyła

2016/2017

Szymon Nowek

Finalista XIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Teresa Żyła

2016/2017

Karolina Grzesik

Finalistka XIV Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Jolanta Zaucha

Magdalena Szypowska

2016/2017

2016/2017

Piotr Dzik

Szymon Nowek

Finalista XV Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Finalista XIV Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Leszek Bieniek

Emilia Radek

Rok szkolny

Imię i nazwisko
ucznia

Osiągnięcia

Nauczyciel

prowadzący

2015/2016

Karol Zagródka Laureat XIV Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego Leszek Bieniek

2015/2016

Karol Zagródka Laureat XIV Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego Marek Różak

2015/2016

Andrzej Solczyński Laureat XIII Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego Emilia Radek

2015/2016

Szymon Nowek Finalista XIV Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Michał Kucmin

2015/2016

Maja Wierzchowska Finalistka XIV Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego Dorota Meks

2014/2015

Jakub Al-Khalili Laureat XIII Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego Marek Różak

2014/2015

Kanrad Kotte Laureat XII Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego Beata Sobota

2013/2014

Dominika Grzesik Finalistka XI Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Michał Kucmin

2013/2014

Miłosz Stępień Finalista XI Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Michał Kucmin

2013/2014

Olga Snoch Finalistka XI Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego Beata Sobota

2012/2013

Marta Robak Laureatka XI Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Joanna Kruk

2012/2013

Ewelina Łysak Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego Nina Mardeusz

2012/2013

Krzysztof Kot Finalista X Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego Beata Sobota

2011/2012

Aleksandra Robak Laureatka X Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Joanna Kruk

2011/2012

Katarzyna Tkaczyk Finalistka X Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Beata Ciaś-Smutek

2011/2012

Karol Tomalski Finalista IX Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego Beata Sobota

2009/2010

Sebastian Janiec

Laureat VII Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego Ewa Antoszewska

2008/2009

Aleksandra Stachera

Finalistka VI Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Beata Sobota

2008/2009

Justyna Sobczyk

Finalistka VI Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Maria Jakubowska

2008/2009

Magdalena Mączyńska

Finalistka VI Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Magdalena Tłuczyńska

2008/2009

Aleksandra Magda

Laureatka VI Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Maria Jakubowska

2008/2009

Krzysztof  Kieres

Laureat VII Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego


Laureat VI Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Bożena Sepska
 

Beata Sobota

2007/2008

Krzysztof  Kieres
osiągnięcia

Laureat V Wojewódzkiego Konkursu Historycznego


Laureat V Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
„GIMNAZJALNY MISTRZ   ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW MATEMATYCZNYCH”

Michał Kucmin


Grażyna Kamińska

2007/2008

Piotr Korzeniak

Laureat V Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Beata Sobota

2005/ 2006

Magdalena Pniak

Fnalistka IV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Beata Sobota

2004/2005

Malwina Miazga

Laureatka II Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Jolanta Zaucha

2003/2004

Sylwia Barucha

Finalistka I Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Agnieszka Glejzer

1999/2000

Joanna Niwińska

Laureatka III Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Beata Sobota

1995/96

Aleksandra Kordecka Finalistka II Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego Beata Sobota

1994/95

Dominik Grudziński Finalista I Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego Beata Sobota

ROK SZKOLNY 2018/2019

  • Zuzanna Olczyk
    I miejsce w XVII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI ANGIELSKIEJ.
    Czysto i bezbłędnie zaśpiewała piosenkę Christiny Aquillery pt."Hurt"

konkurs

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

Weronika Sokołowska

III. miejsce w Konkursie Plastycznym "BARWY NIEPODLEGŁEJ"
(praca wykonana pod kierunkiem p. Beaty Buczkowskiej)

konkurs

konkurs

 

konkurs

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"

Imię i nazwisko ucznia

Kategoria

Osiągnięcia

Nazwisko nauczyciela

Witold Łubek

Kadet

wyróżnienie

Grażyna Kamińska

ROK SZKOLNY 2016/2017

Nasi laureaci w roku szkolnym 2016/17

laureaci

laureaci

 

 

 

 

 

 

 

Dyplom  SKUTECZNEJ SZKOŁY przyznany przez wydawnictwo Operon po egzaminie próbnym przeprowadzonym w klasach trzecich Gimnazjum nr 10 w Kielcach w roku szkolnym 2016/17.

dyplom

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"

Imię i nazwisko ucznia

Pozom

Osiągnięcia

Nazwisko nauczyciela

Maja Kwiatek

„Junior”

wyróżnienie

Teresa Żyła

ROK SZKOLNY 2015/2016

Katarzyna Podczasiak - II miejsce w XIV MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI ANGIELSKIEJ

dyplom

Maja Wierzchowska - I miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim
"SPOTKANIE ZE SŁOWEM" (organizator OMPiO w Kielcach)

Nasi laureaci w roku szkolnym 2014/15

laureat laureat
laureat laureat

 

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„GENERAŁ MACZEK I JEGO ŻOŁNIERZE” W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

- w grupie szkół gimnazjalnych:
II miejsce zajmuje: Martyna PRZYWARA - Gimnazjum Nr 10 z Kielc
III miejsce zajmuje: Maksym CHUDZICKI - Gimnazjum Nr 10 z Kielc

- wyróżnienia:
Natalia Lenartowicz SP Nr 22 z Kielc
Maciej Zawierucha Gimnazjum Nr 10 z Kielc
Bartosz Piotrowicz Gimnazjum Nr 10 z Kielc
Wiktoria Nowak Gimnazjum Nr 10 z Kielc
Jakub Borasiński Gimnazjum Nr 10 z Kielc

Szczegółowe informacje na stronie 100 POZNAŃSKIEJ DRUŻYNY HARCERZY IM. GENERAŁA STANISŁAWA MACZKA

paryz

Nagroda Główna - kilkudniowa wycieczka autokarowa do Paryża
w konkursie "Zielony Patrol"
zorganizowanym przez Prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego

rok szkolny 2008/2009

opiekun: Beata Sobota

I miejsce w Polsce - Rafał Hiszpański

Nagroda Główna - komputer
rok szkolny 2005/2006

SZANSA DLA MŁODEGO SERCA- SMS
Konkurs realizowany w ramach Narodowego Programu
Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego

Polkard 2003-2005

opiekun: Beata Sobota i Małgorzata Białek

Osiągnięcia sportowe uczniów klas ogólnych

ROK SZKOLNY 2017/2018

  • Jakub Karyś zajął I miejsce w biegu na 1500 metrów chłopców klas gimnazjalnych w Masowych Biegach z okazji 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego

zawody

  • Natalia Lenartowicz zajęła IV miejsce w biegu na 1000 metrów dziewcząt klas gimnazjalnych
    w Masowych Biegach Przełajowych z okazji 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego

zawody

  • I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt: Oliwia Blicharska i Wiktoria Filipczak
  • 27.09.2017 – reprezentacja szkoły zajęła I miejsce na Mistrzostwach Kielc w sztafetowych biegach przełajowych chłopców - rocznik 2002 i młodsi. Skład sztafety: Konrad Angelo, Oskar Bartosik, Jakub Cukrowski, Marcin Dziubek, Jakub Karyś, Kacper Plichta, Krystian Smerdzyński, Daniel Szelągowski, Karol Turek, Radosław Turek.
  • Reprezentacja szkoły zajęła III miejsce na Mistrzostwach Kielc w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt - rocznik 2002 i młodsze.
    Skład sztafety: Olga Blicharska, Edyta Macek, Natalia Lenartowicz, Klaudia Bednarz, Wiktoria Cień, Ada Stankiewicz, Daniela De Sousa, Weronika Kocoń, Wiktoria Kieliś i Wiktoria Ściga.

Sukcesy sportowe

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • 31.05.2017r. Aleksandra Suwała z kl.IIIB zdobyła brązowy medal w biegu na 80m przez płotki na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce.

Ola Suwała

  • 30.05.2017r. Julia Dobrowolska z kl.IIIA zajęła drugie miejsce w biegu na 1000 metrów na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce.

Julia Dobrowolska

  • 30.05.2017r. Bartosz Grychowski z kl.IIIA zdobył brązowy medal w pchnięciu kulą na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce.

Bartosz Grychowski

  • 22 kwietnia 2017 roku, Gabriela Osowska z kl.IIB zajęła 3 miejsce w XIV Biegu Ulicznym o Grand Prix MOSiR w Kielcach w kategorii wiekowej 2001-2003 dziewcząt.

bieg

  • I miejsce na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców: Kacper Grzela, Michał Lesiak, Krystian Moskal, Kacper Plech, Kacper Rogoziński, Bartosz Gawlik, Mateusz Gadomski, Karol Wasik, Tomasz Broniś, Oliwier Laczkowski
  • III miejsce na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt:
    Julia Dobrowolska, Anna Mazur, Maja Kwiatek, Aleksandra Suwała, Paulina Mucha, Natalia Lenartowicz,Oliwia Blicharska, Klaudia Bednarz, Patrycja Wiącek, Aleksandra Nowak oraz Edyta Macek (rezerwowa)

ROK SZKOLNY 2015/2016

II miejsce na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
– Wiktoria Nowak (kl.IIIa)

II miejsce na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt:
Julia Dobrowolska, Wiktoria Nowak, Maja Kwiatek, Natalia Nowak, Aleksandra Suwała, Łucja Mazur,
Alicja Kowalczyk, Klaudia Bednarz, Karolina Grzesik i Weronika Nowak

III miejsce w Finale Mistrzostw Kielc Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt klas pierwszych: Klaudia Bednarz, Julia Chudzicka, Wiktoria Cień, Zofia Marcinkowska, Ada Stankiewicz, Wiktoria Stępnik,
Julia Szymańska, Wiktoria Ściga

III miejsce w biegu na 600m w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Natalia Nowak (kl.IIIa)

III miejsce w biegu na 300m przez płotki w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Aleksandra Suwała (kl.IIb)

ROK SZKOLNY 2014/2015

HUBERT KASIAK - MISTRZ POLSKI w klasie Laser 4.7 U16

Hubert KasiakHubert Kasiak

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Family Cup w snowboardzie
– Karolina Grzesik

I miejsce w I międzyszkolnym wiosennym turnieju tenisa stołowego – Maksym Chudzicki

I miejsce w biegu na 100m na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Patryk Rutka

I miejsce w skoku w dal na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Patryk Rutka

I miejsce w biegu na 1000m na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Julia Dobrowolska

I miejsce w sztafecie 4x100m na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Patryk Bartocha, Michał Riabcew, Patryk Rutka, Adrian Sroka

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Family Cup w narciarstwie alpejskim
– Maja Kwiatek

II miejsce w Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt: Aleksandra Merwart, Magdalena Tetelewska, Wiktoria Kielich, Natalia Jach, Laura Stępień, Julia Dobrowolska, Maja Kwiatek, Weronika Woźniak.

II miejsce w Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców: Hubert Pawlik, Antoni Zdeb, Marcel Karaś, Daniel Bednarz, Hubert Kasiak, Michał Łysak, Kamil Poniewierka, Szymon Rycombel,
Wiktor Banasik.

II miejsce w biegu na 600m na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Julia Dobrowolska

II miejsce w biegu na 300m przez płotki na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Marcel Karaś

III miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Family Cup w snowboardzie
– Maja Kwiatek

III miejsce na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych:
Wiktoria Nowak, Julia Dobrowolska, Maja Kwiatek, Aleksandra Suwała, Ela Marczak, Maja Cień,
Alicja Kowalczyk, Natalia Nowak, Weronika Nowak, Wiktoria Odziemek

III miejsce w biegu na 100m przez płotki na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Wiktoria Nowak

ROK SZKOLNY 2013/2014

I miejsce w biegu na 300m na Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w lekkiej atletyce
- Marcin Warchulski

I miejsce w Halowych Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce - Patryk Rutka

I miejsce w biegu na 300m na Mistrzostwach Kielc w lekkiej atletyce - Marcin Warchulski

I miejsce w rzucie oszczepem na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w lekkiej atletyce
– Natalia Jach kl.IIa,

I miejsce w Wiosennym Turnieju piłki ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych

II miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt: Natalia Jach, Natalia Sroka
i Laura Stępień kl.IIa, Aleksandra Merwart i Magdalena Tetelewska kl.IIb, Sylwia Gierczak i Alicja Wojsa kl.IIIa,

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w narciarstwie alpejskim FAMILY CUP
– Natalia Jach kl.IIa

II miejsce w biegu z okazji Święta Niepodległości - Marcin Warchulski

II miejsce w biegu ulicznym - Marcin Warchulski

III miejsce na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych 10x800m: Natalia Nowak i Wiktoria Nowak kl.Ia, Wiktoria Moćko kl.Ib, Magdalena Tetelewska i Maja Witkowska kl.IIb, Zuzanna Przemyska i Alicja Wojsa kl.IIIa, Aleksandra Muszyńska, Natalia Kruk i Amelia Poturalska kl.IIIb,

III miejsce w rzucie oszczepem na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w lekkiej atletyce
– Sylwia Gierczak kl.IIIa

III miejsce w rzucie młotem na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w lekkiej atletyce
– Sylwia Gierczak kl.IIIa

III miejsce w biegu na 1000m na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w lekkiej atletyce
– Natalia Nowak kl.Ia

III miejsce w biegu na  300m przez płotki na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w lekkiej atletyce
– Wiktoria Nowak kl.Ia

III miejsce w biegu ulicznym „Kielce biegają” -  Marcin Warchulski

III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym: Maksym Chudzicki
i Hubert Pawlik

III miejsce w sztafecie 4x100m na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce: Patryk Bartocha, Marcin Majer, Adrian Sroka, Igor Żmijewski

III miejsce w biegu na 300m przez płotki na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce
- Igor Żmijewski

III miejsce w skoku wzwyż  na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce - Marcin Majer

ROK SZKOLNY 2012/2013

I miejsce w Mistrzostwach Kielce Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt klas I

I miejsce w biegu na 1000m na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych - Marcin Warchulski

I miejsce w skoku w dal i II miejsce w biegu na 100m na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych
w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych - Patryk Rutka

I miejsce w rzucie oszczepem na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Natalia Jach

I miejsce w rzucie młotem na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Paulina Moskwa

I miejsce w klasyfikacji generalnej SKI Stadion CUP w narciarstwie alpejskim - Julia Chudzik

I miejsce drużynowo w zawodach kolarskich o Puchar Prezesa Świętokrzyskiego Klubu Kolarskiego: Magdalena Synowiec, Tomasz Posłowski, Kamil Wróblewski

I miejsce w zawodach kolarskich o Puchar Prezesa Świętokrzyskiego Klubu Kolarskiego
– Małgorzata Synowiec

I miejsce w zawodach „Pierwsze kroki gimnastyczne” – Dawid Zagrodzki

II miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt

II miejsce w klasyfikacji generalnej SKI Stadion CUP w narciarstwie alpejskim - Angelika Pastuszko

II miejsce w biegu na 60m oraz II miejsce w biegu na 300m na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych
w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Adrian Sroka

II miejsce w biegu na 1000m na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Agnieszka Łazarska

II miejsce w biegu na 2000m na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Daniel Chrobot

III miejsce w zawodach siatkarskich klas pierwszych chłopców o Puchar Prezydenta Kielc: Daniel Bednarz, Maciej Burek, Marceli Karaś, Konrad Łuczak, Michał Łysak, Hubert Pawlik, Kamil Poniewierka,
Szymon Rycombel, Hubert Kasiak

III miejsce w rzucie oszczepem na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych - Sylwia Gierczak

III miejsce w biegu na 100m na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Patryk Sobecki

III miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych
– Agnieszka Łazarska

III miejsce na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych:
Agnieszka Łazarska, Katarzyna Zawadzka, Izabela Pobocha, Ewelina Łysak, Katarzyna Dąbrowska,
Natalia Jach, Zuzanna Przemyska, Małgorzata Synowiec, Dominika Głogowska, Natalia Kruk

III miejsce w zawodach kolarskich o Puchar Prezesa Świętokrzyskiego Klubu Kolarskiego
– Katarzyna Dąbrowska

III miejsce w biegu ulicznym „Kielce Biegają” – Natalia Nowak

ROK SZKOLNY 2011/2012

I miejsce w międzyszkolnych zawodach kolarskich - Konrad Stępnik

I miejsce w międzyszkolnych zawodach kolarskich dziewcząt klas pierwszych gimnazjum
- Magdalena Synowiec

I miejsce w międzyszkolnych zawodach kolarskich dziewcząt klas trzecich gimnazjum – Daria Okła

II miejsce w międzyszkolnych zawodach kolarskich dziewcząt klas trzecich gimnazjum – Natalia Osełka

II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
– Martyna Pędzik

II miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych
- Marcin Warchulski

II miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w lekkiej atletyce - Bieniek Mateusz w biegu na 300m przez płotki

II miejsce w międzyszkolnych zawodach kolarskich - Adam Imiołek

III miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
– Agnieszka Łazarska

III miejsce w III Biegu Ulicznym „Kielce Biegają” – Agnieszka Łazarska

III miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 10x800m: Agnieszka Łazarska, Martyna Pędzik, Karolina Dobrowolska, Katarzyna Zawadzka, Adrianna Wojarska, Dominika Głogowska, Magdalena Wojdan, Zuzanna Przemyska, Ewelina Łysak, Natalia Kruk

ROK SZKOLNY 2010/2011

I miejsce Agnieszki Łazarskiej w akcji wojewody świętokrzyskiego BIEGAJ Z SERCEM

I miejsce Martyny Pędzik w biegu na 300m przez płotki w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych
w lekkiej atletyce

I miejsce Inez Sideł w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w lekkiej atletyce

I miejsce Igora Piotrkowskiego w biegu na 300m przez płotki w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych
w lekkiej atletyce

II miejsce Agnieszki Łazarskiej w biegu na 1000m w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych
w lekkiej atletyce

II miejsce Agaty Prusek w biegu na 300m przez płotki w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych
w lekkiej atletyce

II miejsce Adriana Krowińskiego w skoku w dal w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych
w lekkiej atletyce

II miejsce Michała Sewerzyńskiego w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych
w lekkiej atletyce

II miejsce Beniamina Poturalskiego w biegu na 2000m w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych
w lekkiej atletyce

III miejsce Martyny Pędzik w skoku w dal w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych
w lekkiej atletyce

III miejsce Klaudii Sobczyk w biegu na 300m przez płotki w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych
w lekkiej atletyce

III miejsce Karoliny Dobrowolskiej w akcji wojewody świętokrzyskiego BIEGAJ Z SERCEM

III miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 10x800m: Agnieszka Łazarska, Katarzyna Zawadzka, Ewelina Łysak, Martyna Pędzik, Dominika Głogowska, Karolina Dobrowolska, Karolina Kierska, Martyna Szczygieł, Katarzyna Haberko, Klaudia Sobczyk.

III miejsce Przemysława Szymczykowskiego w Turnieju Czterech Stoków (slalom na Stadionie)

III miejsce Grzegorza Sidło w Turnieju Czterech Stoków (slalom na Telegrafie)

ROK SZKOLNY 2009/2010

I miejsce Mikołaja Pisarczyka w skoku w dal na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych,

I miejsce Michała Zawadzkiego w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych
biegach przełajowych,

III miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 10x800m. Skład sztafety: Aleksandra Trzpiot, Julia Orłowicz, Olga Kowalska, Iga Piotrowska, Anna Posłowska, Natalia Osełka, Ada Wojarska, Karolina Dobrowolska, Martyna Szczygieł, Sara Al.-Khalili,

III miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców 10x1000m. Skład sztafety: Michał Zawadzki, Michał Wrześniewski, Bartłomiej Papros, Bartosz Głowacki,
Kamil Kopyś, Sebastian Nawara, Adrian Nowak, Jakub Gawroński, Patryk Drezno oraz Karol Duda,

III miejsce Katarzyny Kaczmarskiej w skoku wzwyż na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych
w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych.

   ROK SZKOLNY 2008/2009

I miejsce Katarzyny Burek w klasyfikacji generalnej Świętokrzyskiej Ligi Rowerowej.

I miejsce Magdaleny Agatowskiej w Mistrzostwach Woj. Świętokrzyskiego w narciarstwie alpejskim
(awans do Amatorskich Mistrzostw Polski Family Cup).

I miejsce Aleksandry Agatowskiej w Mistrzostwach Woj. Świętokrzyskiego w snowboardzie
(awans do Amatorskich Mistrzostw Polski Family Cup).

II miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców:
Piotr Sielecki, Paweł Gazdowski, Piotr Piwowar, Damian Kulik, Mateusz Zawadzki, Dominik Piątek,
Bartosz Głowacki, Marcin Baran, Patryk Radwański i Ernest Duliński.

III miejsce Katarzyny Burek w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych
biegach przełajowych.

III miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt: Katarzyna Angielska, Katarzyna Burek, Korina Cedro, Joanna Litwin,

Magdalena Mączyńska, Aleksandra Sroka, Kinga Wijas, Magdalena Komorowska, Julia Orłowicz i Estella Lazarek.

III miejsce Aleksandry Agatowskiej w Mistrzostwach Woj. Świętokrzyskiego w narciarstwie alpejskim
(awans do Amatorskich Mistrzostw Polski Family Cup).

III miejsce Magdaleny Agatowskiej w Mistrzostwach Woj. Świętokrzyskiego w snowboardzie
(awans do Amatorskich Mistrzostw Polski Family Cup).

III miejsce w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP Nr 1.

III miejsce Grzegorza Zaremby w Biegu Europejskim.

IV miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt.

ROK SZKOLNY 2007/2008

I miejsce w klasyfikacji indywidualnej w OGÓLNOPOLSKIM FINALE  Family Cup w kolarstwie górskim
- Katarzyna Burek z kl.IIsc. Tytuł mistrzyni Polski Kasia zdobyła w doskonałym stylu, wyprzedzając swoje rywalki na mecie aż o 40 sekund!

I miejsce w kategorii indywidualnej i I miejsce w kategorii rodzinnej w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w kolarstwie górskim, Katarzyna Burek z kl.IIsc zajęła oraz awansowała do amatorskich mistrzostw Polski Family Cup

I miejsce Zbigniewa Nosala w skoku w dal na Mistrzostwach Kielc Szkól Gimnazjalnych w lekkiej atletyce.

I miejsce Katarzyny Burek w biegu na 300m przez płotki dziewcząt na Mistrzostwach Kielc Szkól Gim.
w lekkiej atletyce

I miejsce w drużynowej klasyfikacji generalnej Mistrzostw Kielc w Kolarstwie o Puchar Prezydenta Miasta.

I miejsce Bartłomieja Głowackiego w indywidualnej klasyfikacji generalnej Mistrzostw Kielc w Kolarstwie
o Puchar Prezydenta Miasta.

I miejsce Aleksandry Agatowskiej w Pucharze GoSport w snowboardzie.

I miejsce Aleksandry Agatowskiej w Pucharze Gór Świętokrzyskich w narciarstwie alpejskim
(awans do Amatorskich Mistrzostw Polski Family Cup).

I miejsce w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP Nr 1.

I miejsce w XVIII edycji Ligi Miasta i Województwa w piłce siatkowej dziewcząt.

II miejsce w Mistrzostwach Kielc w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych,

II miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
na dystansie1500 metrów - Karolina Frączkowska z kl.IIsc.

II miejsce Wojciecha Goli w biegu na 300m przez płotki chłopców w Mistrzostwach Kielc Szkól Gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych

II miejsce Grzegorza Zaremby w skoku wzwyż na Mistrzostwach Kielc Szkól Gimnazjalnych w lekkiej atletyce.

III miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w lekkiej atletyce w biegu na 1000m w kategorii młodziczek  - Karolina Frączkowska z kl.IIsc.

III miejsce Aleksandry Agatowskiej w Pucharze Gór Świętokrzyskich w snowboardzie
(awans do Amatorskich Mistrzostw Polski Family Cup).

III miejsce Zbigniewa Nosala w skoku w dal w Świętokrzyskiej Spartakiadzie Młodzieży Gimnazjalnej.

III miejsce Piotra Petrusa w indywidualnej klasyfikacji generalnej Mistrzostw Kielc w Kolarstwie
o Puchar Prezydenta Miasta.

III miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 10x800 metrów: Karolina Frączkowska, Katarzyna Burek, Ilona Ozga, Anna Jakubowska, Julia Orłowicz, Aleksandra Marcinkowska, Anna Marcisz, Aleksandra Dereń, Magdalena Kumorowska i Karolina Zarzeczna

Uczniowie w składzie: Cedro Korina i Frączkowska Karolina z k.lI sc oraz Gola Wojciech, Kucharz Sebastian
i Litwin Joanna z kl.IIa  uczestniczyli Bielsku Białej w Spartakiadzie Młodzieży Szkół im.Generała Stanisława Maczka lub 1.Dywizji Pancernej. Nasz zespół zdobył dwa puchary w klasyfikacji drużynowej za zajęcie II miejsca w strzelaniu z łuku oraz III miejsca w biegu przełajowym. W klasyfikacji indywidualnej biegu przełajowego o  Puchar mjr.J.Ruckiego, Karolina zdobyła złoty medal, a Sebastian medal brązowy. Sebastian otrzymał również brąz za zajęcie wraz z Wojtkiem III miejsca w  strzelaniu z łuku w kategorii indywidualnej. Nasza reprezentacja świetnie wypadła także w strzelaniu z karabinu pneumatycznego i pistoletu sportowego. Sebastian zdobył 70, Wojtek 68, a Korina 58 punktów, plasując się w ścisłej czołówce

ROK SZKOLNY 2006/2007

W OGÓLNOPOLSKIM FINALE KOLARSKIM FAMILY CUP, uczennica klasy Is1 – Katarzyna Burek zajęła:
I miejsce w kategorii sztafet rodzinnych,
I miejsce w kategorii rodzinnej,
II miejsce w kategorii indywidualnej.

I miejsce w biegu ulicznym na dystansie 1000m rocznika 1991-1993 o Grand Prix Miejskiego Ośrodka Sportu
i Rekreacji w Kielcach  - uczennica kl.Is1 Karolina Frączkowska.

Reprezentacja siatkarek w składzie: Angielska Katarzyna, Burek Katarzyna, Krężołek Wioletta z kl.Is1, Magdalena Boszczyk , Korczyńska Karolina, Stolarska Anna, Szostak Karolina, Wawrzycka Paulina z kl.IIs1, Dyl Dominika, Stefańska Alicja z kl.IIs2, Gajos Wioletta z kl.IIIa i Wąś Anna z kl.IIIb, w tym roku szkolnym brała udział w czterech turniejach, zdobywając trzy tytuły wicemistrza;
II miejsce w turnieju piki siatkowej o Puchar MOSiRu,
II miejsce w Lidze Miasta i Województwa,
II miejsce w Mistrzostwach Kielc w piłce siatkowe dziewcząt szkół gimnazjalnych
IV miejsce w Świętokrzyskiej Lidze Piłki Siatkowej Młodziczek

W Mistrzostwach  Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych,
nasza reprezentacja zdobyła następujące medale:
I miejsce w biegu na 1000m - Karolina Frączkowska z kl.Is1,
I miejsce w skoku wzwyż - Wioletta Gajos z kl.IIIa,
II miejsce w biegu przez płotki na 300m - Ula Ciapciak kl.IIIa,
II miejsce w biegu na 600m - Ilona Wąsik z kl.IIIb,
III miejsce w biegu przez płotki na 100m – Ula Ciapciak kl.IIIa.

II miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych 10x800m,  nasza  reprezentacja  obroniła  ubiegłoroczny  tytuł   WICEMISTRZA  awansowała  do  finału  wojewódzkiego. Skład sztafety: Katarzyna Burek, Karolina Frączkowska (obie z kl.Is1) Joanna Litwin, Magdalena Mączyńska, Angelika Ożarowska (wszystkie z kl.Ia) Patrycja Pabis, Karolina Szostak (obie z kl.IIs1), Agata Krężałek z kl.IIIa, Ilona Wąsik z kl.IIIb oraz Anna Szumielewicz  kl.IIIc.

II miejsce na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych  na dystansie 1500m - Karolina Frączkowska z kl.Is1 (awans do finału wojewódzkiego),

II miejsce w Jesiennym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar MOSiR w Kielcach. Skład drużyny: Katarzyna Angielska, Katarzyna Burek, Wioletta Krężołek (z klasy Is1), Magdalena Boszczyk, Dominika Dyl, Karolina Korczyńska, Anna Stolarska, Karolina Szostak, Paulina Wawrzycka (z klas IIs1 i IIs2),
Anna Wąś z kl.IIIb.

II miejsce  w biegu na 60m oraz II miejsce w skoku w dal w Halowych Mistrzostwach Kielc w lekkiej atletyce, uczennica kl.Is1 – Karolina Frączkowska.

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Świetlic Plus w tenisie stołowym – Katarzyna Burek.

III miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w snowboardzie i awansowała do Amatorskich Mistrzostw Polski - Family Cup – Katarzyna Burek.

III miejsce w Masowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt rocznika 1993 z okazji Święta Niepodległości - uczennica klasy Is1 – Karolina Frączkowska (startowało 19 dziewcząt z województwa świętokrzyskiego, a Karolina była najszybszą zawodniczką z Kielc).

III miejsce w I turnieju klasyfikacyjnym, I miejsce w II turnieju klasyfikacyjnym i III miejsce w III turnieju klasyfikacyjnym  Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego w kategorii kadetek - Katarzyna Burek z kl.Is1.

ROK SZKOLNY 2005/2006

I miejsce na Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w snowboardzie oraz awans do finału Mistrzostw Polski – Aleksandra Tkacz

I miejsce w biegu na 1000m na Mistrzostwach Kielc w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych
– Ilona Wąsik

II miejsce w kategorii drużynowej szkół gimnazjalnych w Masowych Biegach Przełajowych z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości

II miejsce na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
i awans do finału wojewódzkiego: Magda Bębacz, Wioletta Gajos, Kinga Marecka, Alicja Stefańska,
Magda Pniak, Karolina Skiba, Magda Wielgus, Ilona Wąsik, Agata Krężołek, Agata Kępińska

III miejsce na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych i awans
do finału wojewódzkiego – Magda Bębacz

III miejsce w biegu na 600m na Mistrzostwach Kielc w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych
–Magda Bębacz

III miejsce w skoku w dal na Mistrzostwach Kielc w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych
– Magda Bębacz

III miejsce w skoku wzwyż na Mistrzostwach Kielc w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych
– Wioletta Gajos

III miejsce w skoku wzwyż na Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Wioletta Gajos

IV miejsce na Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w narciarstwie alpejskim – Katarzyna Majer

IV miejsce na Mistrzostwach Kielc Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt

IV miejsce w Wojewódzkim Półfinale piłki siatkowej dziewcząt

V miejsce w Małej Lidze Piłki Ręcznej chłopców

ROK SZKOLNY 2004/2005

I miejsce w konkurencji sztafet olimpijskich chłopców: Łukasz Kot, Piotr Stachura, Adrian Leszczyński, Mateusz Maciejewski

I miejsce w Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych Łukasz Kot

I miejsce w Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców:
Piotr Gawęcki, Tomasz Gruszka,Tomasz Kaniszewski, Krzysztof Kiercz, Łukasz Kot, Adrian Leszczyński, Tomasz Milcarz, Piotr Stachura, Kamil Suchenia, Marcin Zieliński

I miejsce w drużynowych biegach przełajowych z okazji rocznicy Święta Niepodległości:
Z 27 dziewcząt i chłopców reprezentujących naszą szkołę, aż 24 osoby zajęły punktowane miejsca.
Najlepiej wypadła Ilona Wąsik – III miejsce na dystansie 800m, oraz Piotr Stachura – III miejsce na dystansie 1000m

I miejsce w skoku w dal na Samsung Athletic Cup - Karol Kudelski

Dziewięć  medali w Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych:
I miejsce w biegu na 1000m - Ilona Wąsik
I miejsce w biegu na 1000m - Kamil Suchenia
I miejsce w biegu na 2000  - Tomasz Kaniszewski
I miejsce w sztafecie 4 × 100m: Karol Markowski, Tomasz Milcarz, Piotr Stachura, Kamil Suchenia
II miejsce w biegu na 100m - Karol Markowski
II miejsce w skoku wzwyż - Wioletta Gajos
III miejsce w skoku w dal - Magda Bębacz
III miejsce w pchnięciu kulą - Malwina Miazga
III miejsce pchnięciu kulą - Maciej Skotnicki

II miejsce w konkurencji sztafet olimpijskich dziewcząt: Magda Bębacz, Magda Sędzielewska, Agata Kępińska, Katarzyna Snoch

II miejsce w Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców

II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców

II miejsce w biegach ulicznych o Grand Prix MOSiR - Wioletta Gajos

III miejsce w w/w zawodach - Magda Bębacz

ROK SZKOLNY 2003/2004

I miejsce w Pucharze Gór Świętokrzyskich w narciarstwie alpejskim w klasyfikacji generalnej - Katarzyna Majer
Zawody były cyklem 4 imprez, w których Kasia zajęła:
I miejsce w Pucharze Wicewojewody Świętokrzyskiego na Telegrafie
I miejsce w Pucharze Starosty Kieleckiego rozegranym na stoku w Krajnie
II miejsce w Pucharze Prezydenta Miasta Kielce, rozegranym na stoku Pierścienica
II miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Family Cup na Telegrafie
(awans do finału Mistrzostw Polski)

I miejsce w Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

I miejsce w drużynowych mistrzostwach szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce o Puchar Prezydenta Kielc:
I miejsce w pchnięciu kulą - Łukasz Kot
I miejsce w biegu na 100m - Michał Piróg
I miejsce w biegu na 1000m - Kamil Suchenia
III miejsce w biegu na 300m - Dawid Sobaś

Mistrzostwa Kielc szkół gimnazjalnych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych:
I miejsce w biegu na 110 m przez  płotki - Marcin Zieliński
I miejsce w biegu na 1000 m - Kamil Suchenia
II miejsce w biegu na 110 m przez płotki - Piotr Stachura
II miejsce w biegu na 1000 m - Łukasz Kot
III miejsce w biegu na 300 m - Karol Markowski

I miejsce drużynowo w miejskim turnieju tenisa stołowego „Świetlic Plus”:
I miejsce w roczniku 1988 - Tomasz Gursiel
I miejsce w roczniku 1990 - Marcin Grosicki

I miejsce w biegach ulicznych z okazji Dnia Kolejarza w Sędziszowie - Kamil Suchenia

II miejsce w w/w zawodach - Łukasz Kot

II miejsce w klasyfikacji drużynowej w masowych biegach przełajowych z okazji rocznicy
Święta Niepodległości. Indywidualnie:
I miejsce - Łukasz Kot
II miejsce - Piotr Stachura

II miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach młodzieży szkolnej w biegu na 100m - Karol Markowski

III miejsce w biegu na 110 m przez płotki w w/w zawodach - Marcin Zieliński

ROK SZKOLNY 2002/2003

II miejsce w skoku w dal na Mistrzostwach Kielc w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych
–  Michał Piróg.
W finale wojewódzkim powtórzył swój wynik 547cm i zajął 7. miejsce

III miejsce na Mistrzostwach Kielc szkół gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

 

Uczestniczymy

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 22 im. Generała Stanisława Maczka w Kielcach

ZOUM Kielce