Klasy sportowe

Szkoła Podstawowa nr 22

Od 1 września roku szkolnego 2017/18 w Szkole Podstawowej funkcjonuje chłopięca klasa sportowa o profilu piłka nożna (klasa 4d).

Korona

herb

KKP Korona Kielce wraz ze Szkołą Podstawową nr 22 przy ul. Gagarina w Kielcach oraz Urzędem Miasta Kielce ogłaszają nabór do klasy IV o profilu piłka nożna w roku szkolnym 2018/19 dla chłopców rocznika 2009.
Warunkiem przyjęcia jest zaliczenie egzaminu praktycznego obejmującego testy sprawności ogólnej i specjalnej oraz ocenę w grze.

Egzamin praktyczny odbędzie się 17.05.2018 (czwartek) na boisku ze sztuczną nawierzchnią ul. Ściegiennego 8. Zbiórka o godz. 16.00 przy Hotelu Stadion ul. Ściegiennego 8.

W dniu egzaminu kandydaci powinni posiadać:

•  oświadczenie ze zgodą rodziców na udział w testach (do pobrania w załączniku i na miejscu) wraz ze zgodą macierzystego klubu
  • strój sportowy (koszulka, spodenki, getry, ewentualnie dres lub ortalion w czasie niepogody)
  • obuwie na boisko o nawierzchni sztucznej

W załączniku do pobrania oświadczenie ze zgodą rodziców na udział w  testach wraz ze zgodą macierzystego klubu, które należy wypełnić przed egzaminem jak również informacje dotyczące prób testów sprawności ogólnej i specjalnej, które będą przedmiotem egzaminu praktycznego.

Do pobrania:
Zgoda na udział w egzaminie
Testy KKP Korona Kielce

Wszelkich informacji udziela:
Trener Maciej Kwiatkowski tel: 509035506
KKP-Korona Kielce
Facebook KKP-Korona Kielce

chłopcy - piłka nożna

W roku szkolnym 2002/2003 została utworzona pierwsza w naszym regionie klasa sportowa o profilu:
piłka nożna. Patronat nad klasą objął Kolporter.

Uczniowie klas sportowych reprezentują szkołę w rozgrywkach sportowych oraz grają w barwach
KKP Korona II.
Dwa razy w roku wyjeżdżają na obozy sportowe (w czasie ferii zimowych i w wakacje).

Korona Kielce