Ciekawe prace uczniów

Uczniowie klasy IIIa  naszego Gimnazjum przygotowali w ramach zajęć z języka niemieckiego filmik przedstawiający wizytę u lekarza.
Wizyta ta jest jednak dość nietypowa ... Sami zobaczcie! (Przepraszamy za usterki - językowe ;).

Film wykonany przez uczniów (pod kierunkiem p. Michała Kucmina) naszej Szkoły na 50-lecie SP 22
w Kielcach

Uczniowie klasy 6a zaangażowali się w realizację cyklu lekcji historii dotyczących II wojny światowej. Oliwia Zięba i Adrianna Pedrycz wykonały makietę bitwy pod Kockiem. Natomiast Gabrysia Piątek zobrazowała, wykonując swoją makietę, walki partyzanckie w Górach Świętokrzyskich na przykładzie walk w rejonie Szewc k. Kielc.
   Kolejną, bardzo udaną pracę, wykonała na lekcje historii Zuzia Dybała. Makieta odwzorowuje obóz/łagier dla polskich jeńców na terenie ZSRR w czasie II wojny światowej.

Za zaangażowanie i aktywność, bardzo dziękuję.
Michał Kucmin - nauczyciel historii w SP nr 22