Rada Rodziców

Prezydium Rady Rodziców SP nr 22 w Kielcach informuje, że w roku szkolnym 2019/2020 wpłata na Radę Rodziców  wynosi 40 zł. (na każde dziecko).

UBEZPIECZENIE SZKOLNE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

UBEZPIECZYCIELEM JEST RADA RODZICÓW Szkoły Podstawowej nr 22
im. Gen. Stanisława Maczka
ul. Majora Jurija Gagarina 3
REGON SZKOŁY: 00694853

Drodzy Rodzice, ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków jest dobrowolne i to od Was zależy czy ubezpieczycie dziecko, a jeśli tak to, w jakim towarzystwie.
Wychodząc jednak naprzeciw Rodzicom, wzorem roku ubiegłego Rada Rodziców, w imieniu rodziców zawrze umowę ubezpieczenia od NNW z  Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Koszt ubezpieczenia: 45 zł

Ubezpieczenie obowiązuje: od 1 września 2019 r do 31 sierpnia 2020 r.
Zakres ubezpieczenia obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków, jakie mogą wydarzyć się podczas:

• nauki
  • w drodze z domu do szkoły, szkoły do domu,
  • w życiu prywatnym
  • podczas uprawiania sportu w ramach rekreacji, lub rehabilitacji (np. karate, judo, w ramach SKS i UKS, w pozaszkolnych klubach sportowych)
  • 24 godzinna ochrona na terenie całego świata;

Termin ostateczny wpłacenia składki upływa 31.10.2019 r.

Jeśli jesteście zainteresowani ubezpieczeniem prosimy o zapoznanie się z niezbędnymi, załączonymi poniżej dokumentami, wydrukowanie "Oświadczenia Rodzica"  (druk można też odebrać z sekretariatu), wpisać dane dziecka: imię, nazwisko, pesel,  złożyć czytelny podpis i wraz  z odpowiednio wyliczoną gotówką przekazać Wychowawcy klasy.

Jako potwierdzenie ubezpieczenia, zwrotnie otrzymają Państwo w późniejszym terminie pokwitowanie.

Rada Rodziców

Załączniki:

Zgłoszenie roszczenia z polisy za rok szkolny 2018/2019
Numer Polisy  652-18-00129

• Dokładnie wypełnij druk zgłoszenia roszczenia, pamiętając o wszystkich wymaganych polach i podpisach;
    Druk zgłoszenia
  • Dołącz kserokopię pełnej dokumentacji medycznej oraz kserokopię dowodu osobistego lub wypełniony druk odpisu danych;
    Formularz odpisu danych
    Gdy załączasz ksero dowodu osobistego dla bezpieczeństwa napisz wchodząc na obraz dowodu „Ksero dowodu na potrzeby zgłoszenia roszczenia w Towarzystwie Ubezpieczeń Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group”

Posiadając powyższe dokumenty roszczenie możesz złożyć w następujący sposób:

sposoby zgłoszenia

Kontakt do:
Biura w Kielcach
ul. Warszawska 28/2

Agenta – opiekun:
Ewelina Młynarczyk
Tel. 693 121 666

FORMULARZE ZGŁOSZENIA ROSZCZENIA, ODPIS DANYCH można pobrać również z Sekretariatu Szkoły.