Szkoła podstawowa

Osiągnięcia uczniów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty
Szkoła Podstawowa nr 22 w Kielcach

 

Rok szkolny

Imię i nazwisko
ucznia

Osiągnięcia

Nauczyciel

prowadzący

2017/2018 Julia Pryt Finalistka V Konkursu Języka Angielskiego Daria Sobocińska-Margiel
2017/2018 Julia Pryt Finalistka II Konkursu Matematycznego Jadwiga Korzec

2015/2016

Katarzyna Sroka

Finalistka XIII Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego

Jadwiga Korzec
Emilia Radek

2014/2015

Jakub Filipiak

Laureat XII Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego

Maria Jakubowska
Agnieszka Glejzer
Iwona Sikorska-Pańtak

2010/2011

Zuzanna Chrzanowska

Finalistka VIII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego

Beata Sobota
Teresa Żyła

2008/2009

Leszek Pierzyński

Finalista VI Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego

Bożena Sepska
Teresa Żyła

2005/2006

Krzysztof  Kieres
Osiągnięcia

Laureat III Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego


Finalista III Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego "„Na Parnasie w szóstej klasie"

Grażyna Kamińska
Bożena Sepska


Maria Jakubowska

2004/2005

Sebastian Janiec

Laureat II Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego

Ewa Antoszewska
Jadwiga Korzec

1995/1996

Aleksandra Kordecka

Finalistka II Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Beata Sobota

1994/1995

Dominik Grudziński

Fnalista I Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Beata Sobota

ROK SZKOLNY 2018/2019

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"

WYRÓŻNIENIA

Imię i nazwisko ucznia Kategoria Imię i nazwisko nauczyciela
Michalina Nowak Maluch Katarzyna Zięba
Daria Grzyb Maluch Jadwiga Korzec
Bartosz Czarnecki Beniamin klasa 5 Karolina Jop
Joanna Piotrowska Beniamin klasa 5 Jadwiga Korzec
Tomasz Cisło Beniamin klasa 5 Grażyna Kamińska
Nadia Remion Beniamin klasa 6 Grażyna Kamińska
Nataniel Sieradzan Beniamin klasa 6 Grażyna Kamińska
Krzysztof Gołuchowski Beniamin klasa 6 Grażyna Kamińska
Szymon Majda Kadet klasa 7 Grażyna Kamińska
Kacper Łowisz Kadet klasa 7 Karolina Jop
Wiktor Woźniak Kadet klasa 7 Grażyna Kamińska

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"

WYRÓŻNIENIA

Imię i nazwisko ucznia Kategoria Imię i nazwisko nauczyciela
Bartosz Czarnecki Maluch Anna Orska
Urszula Idzik Maluch Izabela Ciosek
Bartosz Rugała Maluch Grażyna Kamińska
Joanna Piotrowska Maluch Izabela Ciosek
Nadia Remion Beniamin klasa 5 Grażyna Kamińska
Krzysztof Gołuchowski Beniamin klasa 5 Grażyna Kamińska
Kacper Łowisz Beniamin klasa 6 Anna Orska

  ROK SZKOLNY 2016/2017

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"

Imię i nazwisko ucznia

Kategoria Osiągnięcia Imię i nazwisko nauczyciela
Krzysztof Gołuchowski Maluch wyróżnienie Grażyna Kamińska
Szymon Majda Maluch wyróżnienie Izabela Ciosek
Kacper Łowisz Beniamin wyróżnienie Anna Orska

ROK SZKOLNY 2018/2019

dyplom

dyplom

Weronika Łowisz, uczennica  kl. 4b - wyróżnienie w Konkursie "Moja rada na odpada"
zorganizowanym przez Straż Miejską w Kielcach.

Nauczyciel prowadzący - Beata Sobota

 Ogólnopolski konkurs czytelniczy Wielka Liga Czytelników
Etap powiatowy

III miejsce  wśród klas 1 – 4 SP         
Natalka Bilska, Rysio Mrozik i Marysia Wieczorek

II miejsce wśród klas 5 – 8 SP         
Paweł Karcz, Bartosz Rumas i Tomasz Stolarczyk

konkurskonkurskonkurs

konkurskonkurskonkurs

Laur Mistrza Kreatywnej i Aktywnej Edukacji

    Dnia 26 października 2018r. uczniowie klasy 3a z paniami Balbiną Piechocińska i  Magdaleną Sarnecką odebrali Laur Mistrza Kreatywnej i Aktywnej Edukacji.
Uroczystość odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury. Towarzyszyły jej warsztaty kreatywności.

laurlaur

 

 ROK SZKOLNY 2015/2016

Wyniki udziału uczniów klas 2 i 3 edukacji wczesnoszkolnej w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy – STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA

stypendiada

 

patrol

ROK SZKOLNY 2014/2015

Zuzanna Olczyk zdobyła wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w  Miechowie,

i II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej i Niemieckiej w SP 28.

Zuzanna OlczykZuzanna Olczyk

Osiągnięcia sportowe uczniów

ROK SZKOLNY 2019/2020

Wiktoria Brzozowska i Zuzanna Czechowska - I miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych
w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt

tenis stołowy

 

W XI edycji biegu ,,Kielce Biegają"  uczniowie z naszej szkoły zdobyli trzy medale:

  • Adam Hańćko - złoty medal w kategorii wiekowej 2010-2009
  • Jacek Bilski - złoty medal w kategorii wiekowej 2008-2007
  • Natasza Bilska - brązowy medal w kategorii wiekowej 2011 i młodsi.

Kielce biegająKielce biegająKielce biegają

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

  • II miejsce na Mistrzostwach Kielce Szkół Podstawowych klas VI w pływaniu na dystansie 50 metrów stylem klasycznym zajął Nataniel Sieradzan
  • III miejsce na Mistrzostwach Kielce Szkół Podstawowych klas VI w pływaniu na dystansie 50 metrów stylem dowolnym zajął Nataniel Sieradzan

zawodyzawody_1

  • IV miejsce na Mistrzostwach Kielce Szkół Podstawowych klas V w pływaniu na dystansie 50 metrów stylem dowolnym zajął Filip Wojsa
  • I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych chłopców (rocznik 2006 i młodsi) zajął Jan Bilski.
    Nauczyciel prowadzący - Jerzy Soboń
  • II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych chłopców (rocznik 2006 i młodsi) zajął Nataniel Sieradzan.
    Nauczyciel prowadzący - Jerzy Soboń
  • III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych chłopców (rocznik 2006 i młodsi) zajął Aleksander Cerek.
    Nauczyciel prowadzący - Jerzy Soboń
  • I miejsce w X edycji „Kielce Biegają" (rocznik 2008 i młodsi) zajął Jacek Bilski.
    Nauczyciel prowadzący - Rafał Stefański
  • II miejsce w X edycji „Kielce Biegają" (rocznik 2007-2006) zajął Nataniel Sieradzan.
    Nauczyciel prowadzący - Jerzy Soboń
  • III miejsce w X edycji „Kielce Biegają" (rocznik 2007-2006) zajął Jan Bilski.
    Nauczyciel prowadzący - Jerzy Soboń

Kielce BiegająIgrzyskaIgrzyska

  • III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt (rocznik 2006 i młodsze) zajęła Wiktoria Brzozowska.
    Nauczyciel prowadzący - Katarzyna Zięba

igrzyska

  • III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt (rocznik 2006-2008). Skład sztafety: Brzozowska Wiktoria,  Burzyńsla Maja, Dziuk Karolina, Joźwiak Daria, Kielich Aleksandra, Mroczek Oliwia, Oleksa Maja, Płowiec Julia, Ściga Weronika, Ubożak Maja. Nauczyciel prowadzący - Katarzyna Zięba

biegi

ROK SZKOLNY 2017/2018

  • Jan Bilski zajął IV miejsce w biegu na 1000 metrów chłopców szkół podstawowych
    w Masowych Biegach z okazji 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego
  • II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w tenisie stołowym chłopców:
    Kacper Bodzioch i Maciej Ciesielski
  • II miejsce w biegu na 1000 metrów na Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych - Nataniel Sieradzan

SUKCESY SPORTOWE

  • Aleksander Cerek zajął I miejsce w IX edycji ,,Kielce Biegają" w kategorii wiekowej chłopców – rocznik 2007 i młodsi.
  • 19.09.2017 – reprezentacja klas piątych zajęła III miejsce w turnieju piłkarskim Extra Talent (pod patronatem PZPN), zorganizowanym przez KKP Korona Kielce. Skład drużyny: Filip Banasik, Jan Bilski, Aleksander Cerek, Antoni Ciesielski, Kacper Dziewięcki, Jakub Dziża, Kacper Lenartowicz, Damian Manecki, Maciej Mrozik, Nataniel Sieradzan, Kamil Stalewski, Mikołaj Żelezny.

Piłka nożnaPiłka nożnaPiłka nożna

Piłka nożnaPiłka nożna

  • Aleksander Cerek zdobył złoty medal na Mistrzostwach Kielc w indywidualnych biegach przełajowych chłopców rocznik - 2007 i młodszych.

Olek Cerek

  • Jan Bilski zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Kielc w indywidualnych biegach przełajowych chłopców- rocznik 2005 i młodszych.

Jan Bilski

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • I miejsce na Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych chłopców – Wiktor Stawecki (kl.6a)
  • I miejsce w biegu na 60m w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Wiktor Stawecki (kl.6a)
  • I miejsce w Zawodach Gimnastycznych Szkół Podstawowych w kategorii chłopców klas szóstych– Nikodem Bardzki (kl.6b)
  • II miejsce w Finale Mistrzostw Kielc Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt: Blicharska Oliwia i Sieradzan Olga (obie z kl.6a)
  • III miejsce w biegu na 300m w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Aleksander Targowski (kl.6b)
  • III miejsce w biegu na 1000m w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych – Bartosz Chrobot (kl.6b)

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • I miejsce w XVI Międzyszkolnych Zawodach Gimnastycznych uczniów szkół podstawowych z województwa świętokrzyskiego – Nikodem Bardzki
  • III miejsce na Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych – Wiktor Stawecki

ROK SZKOLNY 2013/2014

  • II miejsce w Wiosennym Turnieju piłki siatkowej dziewcząt szkół podstawowych
  • III miejsce w snowboardzie w Świętokrzy-Ski Cup  - Maja Kwiatek kl.6a
  • V miejsce w narciarstwie w Świętokrzy-Ski Cup – Maja Kwiatek kl.6a

ROK SZKOLNY 2012/2013

  • I miejsce w snowboardzie w Pucharze Gór Świętokrzyskich BLIZZARD CUP  – Maja Kwiatek
  • II miejsce w snowboardzie w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego FAMILY CUP – Maja Kwiatek
  • III miejsce w turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektora SP nr 9: Adrian Sroka, Ernest Gawłowski,
  • Dominik Rasała, Karol Zagródka, Mateusz Lisowski, Eryk Staniec, Karol Łukasik

ROK SZKOLNY 2011/2012

  • I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt klas 6
  • I miejsce w Mistrzostwach Kielc w piłce ręcznej dziewcząt klas 6 SP
  • I miejsce w Mistrzostwach Kielc w piłce siatkowej chłopców klas 6 SP
  • I miejsce w ogólnej klasyfikacji zawodów pn. „Czwartki Lekkoatletyczne”  - Patryk Rutka w biegu na 60m
  • I miejsce w ogólnej klasyfikacji zawodów pn. „Czwartki Lekkoatletyczne”  - Patryk Rutka w skoku w dal
  • I miejsce w Mistrzostwach Kielc  szkół podstawowych  w lekkiej atletyce - Patryk Rutka w skoku w dal
  • I miejsce w Mistrzostwach Kielc  szkół podstawowych  w lekkiej atletyce  - Konrad Łyczak w rzucie  piłeczką palantową
  • II miejsce w Mistrzostwach Kielc szkół podstawowych  w lekkiej atletyce  - Patryk Rutka w biegu na 60m
  • II miejsce turnieju finałowym Świętokrzyskiego Mini Volley Cup chłopców klas 6 SP

Uczestniczymy

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 22 im. Generała Stanisława Maczka w Kielcach

ZOUM Kielce